
- В наявності
- Код: 44445631
Підшипник 6206DDUNR NSK
623 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6206DDUNR (розмір 30x62x16)
Виробник: NSK
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 16 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 6206 NREE SNR, 6206LLUNR/5K NTN, 6206-2RS1NR SKF, 6206-2RSNR
РОЗМІРИ
| Марка | NSK |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 16 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,07 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 3,28 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 59,61 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,9 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 2,2 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 67,7 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 1,7 mm |
| Ознай. стопорного кільця | R62 |
| Клас радіального проміжку | CN |
| Вага | 0,199 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 21,6 kN |
| C0 — Статична вантажність | 11,3 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,795 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.8 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 7300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 623 ₴


