
- В наявності
- Код: 44446427
Підшипник 6213N (50213) ZKL Чехія
801 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6213N (розмір 65x120x23)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 65 мм.
Зовнішній діаметр: D = 120 мм.
Ширина: B = 23 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 65 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 120 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 77,5 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 107,8 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,86 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 4,06 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 115,21 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 3,1 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 3,4 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | CN |
| Вага | 0,99 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 60,3 kN |
| C0 — Статична вантажність | 40,1 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,82 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.4 |
| N ref — Базова частота обертання | 6400 tr/min |
| N lim — Гранична частота обертання | 9000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
- Ціна: 801 ₴
