
- В наявності
- Код: 44449348
Підшипник 4T-HM911242/HM911210 (HM911242/10) NTN
3 105 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM911242/HM911210 (розмір 53.975х130.175х36.52)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 53.975 мм.
Зовнішній діаметр: D= 130.175 мм.
Ширина: Т= 36.52 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 53,975 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 130,175 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 33,338 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 36,512 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 97,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 41,712 mm |
| Вага | 2,28 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 173 kN |
| C0 — Статична вантажність | 186 kN |
| Cu — Граничне втомлене навантаження | 22,7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.82 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.4 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 0.73 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3600 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 53.975 мм |
| Висота | 36.52 мм |
| Зовнішній діаметр | 130.175 мм |
- Ціна: 3 105 ₴


