
- В наявності
- Код: 44449335
Підшипник 4T-33011 NTN
1 658 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 4T-33011 (розмір 55x90x27)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 27 мм.
Аналоги: 3007111 ГОСТ, FAG 33011, MB 0029819305, MB 0039814305, MB 0059814405, MB 0079815705, SKF VKHB 2156, SNR HD064, 4T-33011 NTN, HC 33011 JRLFT KOYO, 33011A NTN, 33011 FAG, 33011 PFI, 33011A SNR, 33011F FERSA, Mercedes-Benz 0029819305, Mercedes-Benz 0039814305
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 27 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 21 mm |
| T — Загальна ширина | 27 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 73,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 19,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,654 kg |
| Позначення ISO355 | T2CE055 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 102 kN |
| C0 — Статична вантажність | 138 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 16,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.06 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.92 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5400 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 658 ₴
