
- В наявності
- Код: 44449334
Підшипник 496/493 NTN
4 291 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-496/493
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 80,962 мм.
Зовнішній діаметр: D = 136,525 мм.
Ширина: B = 30,16 мм.
Аналоги: IHC 591623C91, JOHN DEERE JD8167, AK496-493, 4T-496/493
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 80,962 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 136,525 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29,769 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 22,225 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 109,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 29,462 mm |
| Вага | 1,69 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 143 kN |
| C0 — Статична вантажність | 189 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 22,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.44 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.74 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.35 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3500 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 80.962 мм |
| Висота | 30.16 мм |
| Зовнішній діаметр | 136.525 мм |
- Ціна: 4 291 ₴
