
- В наявності
- Код: 44449332
Підшипник 4T-39580/39520 (39580/20) NTN
2 070 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-39580/39520
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 57,15 мм.
Зовнішній діаметр: D= 112,712 мм.
Ширина: B= 30,162 мм.
Аналоги: Case IH 77160R91, FAG K39580.39520, John Deere JD7446 (cup), John Deere JD8932 (cone), Timken 39580-39520, Volvo 184088
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 57,15 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 112,712 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 30,162 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 89 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 23,562 mm |
| Вага | 1,41 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 153 kN |
| C0 — Статична вантажність | 195 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 23,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.34 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.97 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.77 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4200 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 57.15 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Зовнішній діаметр | 112.712 мм |
- Ціна: 2 070 ₴
