
- В наявності
- Код: 44441765
Підшипник 15590/15523 (15590/23) NTN
927 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 4T-15590/15523
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 28.575 мм.
Зовнішній діаметр: D= 60.325 мм.
Ширина: B = 17,462 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 28,575 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 60,325 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17,462 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 15,875 mm |
| T — Загальна ширина | 19,842 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 42,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 14,842 mm |
| Вага | 0,25 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 44 kN |
| C0 — Статична вантажність | 45,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 5,5 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.95 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.73 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 8900 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 6700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28.575 мм |
| Висота | 17.462 мм |
| Зовнішній діаметр | 60.325 мм |
- Ціна: 927 ₴


