
- В наявності
- Код: 44441763
Підшипник 594A/592A NTN
4 502 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T -594A/592A (розміри 95,25x152,4x39,688)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 95,25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 152,4 мм.
Ширина: B = 39,688 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 95,25 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 152,4 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 36,322 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 30,162 mm |
| T — Загальна ширина | 39,688 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 121,2 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 37,088 mm |
| Вага | 2,51 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 180 kN |
| C0 — Статична вантажність | 279 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 32,1 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.44 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.75 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.36 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3100 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 95.25 мм |
| Висота | 39.688 мм |
| Зовнішній діаметр | 152.4 мм |
- Ціна: 4 502 ₴


