
- В наявності
- Код: 44441757
Підшипник 4T-JHM807045/807012 NTN
2 254 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JHM807045/807012 (розміри 50х105х37)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 105 мм.
Ширина: B = 37 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 105 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 36 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 29 mm |
| T — Загальна ширина | 37 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 81,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 29,5 mm |
| Вага | 1,52 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 153 kN |
| C0 — Статична вантажність | 189 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 23 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.68 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.23 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4800 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
- Ціна: 2 254 ₴


