
- В наявності
- Код: 44441752
Підшипник 4T-HM88649/HM88610 NTN
974 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-HM88649/HM88610 (розміри 34,925x72,233x25,4)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 34,925 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72,233 мм.
Ширина: B = 25,4 мм.
Аналоги: Timken HM88649/10, Timken SET 67, 4T-HM88649/HM88610 NTN, HM88649/10 FERSA, HM88649/10 PFI, HM88649/88610 KOYO, 2070069 DODGE, 7451203 CHEVROLET, 9036834049 TOYOTA, H-HM88649/H-HM88610 NACHI, HM88649/2/610/2/QCL7C SKF, KHM88649-HM88610 FAG, John Deere JD8
Технічні характеристики

РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 34,925 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72,233 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,4 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,842 mm |
| T — Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 56 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20,8 mm |
| Вага | 0,489 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 72 kN |
| C0 — Статична вантажність | 84,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 10,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 7200 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5400 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 34.925 мм |
| Висота | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 72.233 мм |
- Ціна: 974 ₴


