
- В наявності
- Код: 44440123
Підшипник 1780/1729 FERSA
465 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1780/1729 (розмір 25.4*56.896*19.368)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 25,4 мм.
Зовнішній діаметр: D = 56,896 мм.
Ширина: B = 19,368 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 25,4 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 56,896 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 19,837 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 15,875 mm |
| T — Загальна ширина | 19,368 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 39 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 12,868 mm |
| Вага | 0,234 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 47,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 46,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 5,7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.07 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.95 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 9600 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 7200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25.4 мм |
| Висота | 19.368 мм |
| Зовнішній діаметр | 56.896 мм |
- Ціна: 465 ₴
