
- В наявності
- Код: 44440121
Підшипник 11162/11300 FERSA
713 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 11162/11300 (розмір 41,275*76,2*18,009)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 41,275 мм.
Зовнішній діаметр: D= 76,2 мм.
Ширина: B = 18,009 мм.
Аналоги: 11162/11300 FBJ, 11162/11300 FERSA, 4T-11162/11300 NTN, 11162/11300/Q SKF, 11162/11300 TIMKEN, 11162/11300 STC, 11162/11300 CX, 11162/11300 NSK, 11162/11300 KOYO, 11162/11300 NIS, 11162/300
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 41,275 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 76,2 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17,384 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14,288 mm |
| T — Загальна ширина | 18,009 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 58,5 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 17,309 mm |
| Вага | 0,337 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 47 kN |
| C0 — Статична вантажність | 51,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 6,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.68 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.23 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6500 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41.275 мм |
| Висота | 18.009 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
- Ціна: 713 ₴
