
- В наявності
- Код: 44440737
Підшипник 33205 TIMKEN
956 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 33205 (розмір 25x52x22)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 22 мм.
Аналоги: Mercedes-Benz 003 981 10 05, Mercedes-Benz 003 981 15 05, Mercedes-Benz 003 981 95 05, Mercedes-Benz 006 981 58 05, Renault 5001852654
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
25 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
22 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈38.7 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
22 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
18 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
13.873 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.31 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.32 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.43 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.46 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.49 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
57.9 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
56 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
6 kN |
| Номінальна частота обертання |
10000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
13 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.35 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.7 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.22 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 956 ₴
