
- В наявності
- Код: 44440728
Підшипник 32012X TIMKEN
1 752 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32012X (розміри 60x95x23)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95 мм.
Ширина: B = 23 мм.
Аналоги: 2007212 ГОСТ, Claas 2410730, Deutz-Fahr 1132697, FAG 32012X, Fendt X619045600, Ford Tractors 24903450, John Deere JD10428, Massey Ferguson 339439X1, Mercedes-Benz 0079812105, New Holland 86018151, Renault 5000865959, Renault 5001534039, SKF VKHB2234, Timken 32012X, Timken SET1042, Volkswagen 2E0501319A
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 60 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 95 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17,5 mm |
| T — Загальна ширина | 23 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 78,5 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 21 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,596 kg |
| Позначення ISO355 | T4CC060 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 91 kN |
| C0 — Статична вантажність | 123 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 15 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.43 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.77 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.39 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4900 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
- Ціна: 1 752 ₴
