
- В наявності
- Код: 44447918
Підшипник PER.JLM506849/10 PEER
1 856 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PER.JLM506849/10
Виробник: PEER
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 23 мм.
Аналоги: DELCO RW2038, GM 15704963, GM 9437573, TIMKEN JLM506849/JLM506810, TIMKEN SET 118, JLM 506849/506810 FBJ, 4T-JLM506849/JLM506810 NTN, JLM506849/10 FERSA
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 18,5 mm |
| T — Загальна ширина | 23 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 72,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20,2 mm |
| Вага | 0,556 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 86 kN |
| C0 — Статична вантажність | 109 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 13,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.82 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.49 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5300 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | NTN 4TJLM506849JLM506810 |
- Ціна: 1 856 ₴

