
- В наявності
- Код: 44447916
Підшипник JW 4549/10 TIMKEN
3 919 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JW 4549/10 (розмір 45х95х29)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 45 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95 мм.
Ширина: B = 29 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | TIMKEN |
| d — Внутрішній діаметр | 45 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 95 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 26,5 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 20 mm |
| T — Загальна ширина | 29 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 72,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 33 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 2,5 mm |
| Вага | 0,907 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 99,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 108 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 13,2 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.87 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.38 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 0.69 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5500 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
- Ціна: 3 919 ₴
