
- В наявності
- Код: 44443064
Підшипник 29675/29620 FERSA
1 460 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 29675/29620
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 69.85 мм.
Зовнішній діаметр: D= 112.712 мм.
Ширина: B = 25.4 мм.
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 69,85 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 112,712 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,4 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,05 mm |
| T — Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 94,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26,3 mm |
| Вага | 0,95 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 106 kN |
| C0 — Статична вантажність | 151 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 18,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.68 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.23 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4100 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 69.85 мм |
| Висота | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 112.71 мм |
- Ціна: 1 460 ₴
