
- В наявності
- Код: 44449315
Підшипник 1280/1220 FERSA
845 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 1280/1220 (розміри 22.23x57.15x22.225)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d=23 мм.
Зовнішній діаметр: D= 57.15 мм.
Ширина: B = 22.225 мм.
Аналоги: 4T-1280/1220 NTN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 22,225 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 57,15 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22,225 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17,462 mm |
| T — Загальна ширина | 22,225 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 39,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 15,125 mm |
| Вага | 0,287 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 52,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 49,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 6 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.95 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.73 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 9500 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 7100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 22.23 мм |
| Висота | 22.225 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.15 мм |
- Ціна: 845 ₴
