
- Немає в наявності
- Код: 444474121
Високотемпературний підшипник 6204 BHTC4 ZZ 200 °C BECO
404 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високотемпературний підшипник 6204 BHTC4 ZZ 200 °C (розмір 20x47x14)
Виробник: BECO
Макс. робоча температура: 200 °C
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 47 мм.
Ширина: B = 14 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
РОЗМІРИ
| Марка | BECO |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 47 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Клас радіального проміжку | C4 |
| Вага | 0,106 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 14,2 kN |
| C0 — Статична вантажність | 6,65 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,505 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.2 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 16000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 200 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beco |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника ковзання | кульковий радіальний однорядний |
- Ціна: 404 ₴
