
- В наявності
- Код: 44445233
Підшипник LM501349/501314 ZKL Чехія
550 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник LM501349/LM501314 (розміри 41.275x73.431x21,43)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 41.275 мм.
Зовнішній діаметр: D= 73.431 мм.
Ширина: B = 21,43 мм.
Аналоги: GM 26051816, ISUZU 8094200950, OPEL N056100, TIMKEN SET 69, VOLVO 183842, 4T-LM501349/LM501314 NTN
РОЗМІРИ
| Марка | ZKL |
| d — Внутрішній діаметр | 41,275 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 73,431 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 19,812 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 16,604 mm |
| T — Загальна ширина | 21,43 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 57 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 18,13 mm |
| Вага | 0,354 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 62 kN |
| C0 — Статична вантажність | 69,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 8,5 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.4 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.83 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.5 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6600 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41.275 мм |
| Висота | 21.43 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.431 мм |
- Ціна: 550 ₴
