
- Немає в наявності
- Код: 44442083
Підшипник 6207-ZZC3 NTN
401 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6207ZZC3/5K (розмір 35x72x17)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 35 мм.
Зовнішній діаметр:D= 72 мм.
Ширина:B = 17 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 70-80207, 6207 ZZ C3 NEUTRAL, 6207-C-2Z-C3 FAG, 6207-2ZR-C3 ZVL, 6207 ZZ C3 ZKL, 6207 ZZC3 SNR, 6207 ZZ C3 NSK, 6207 ZZ C3 NSK-PPL, 6207 2Z C3 SKF, 6207 ZZ C3 PPL, 6207 ZZ P63E NTN, 6207 ZZ C3 FBJ
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| Клас радіального проміжку | C3 |
| Вага | 0,288 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 28,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 15,3 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,09 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.8 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 9800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 150 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 401 ₴
