
- В наявності
- Код: 44449011
Підшипник 11590/11520 TIMKEN
1 210 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 11590/20 (розмір 15,875x42,862x14,288)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 15,875 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42,862 мм.
Ширина: Т= 14,288 мм.
Аналоги: 4T-11590/11520 NTN, 11590/11520 FERSA, 11590/11520 PFI, 11590/11520 XLZ, AMC B16176, AMC MM10610, AMC MM10611, Ford 16176, GM 941546, GM 69415478, IHC 152806R91, Land Rover 60666, Mahindra 52940/42941, SKF 11590-11520Q, Timken 11590-115, SET 61 Timken, 63
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 15,875 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42,862 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14,288 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 9,525 mm |
| T — Загальна ширина | 14,288 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 31,9 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 13,088 mm |
| Вага | 0,103 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 19,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 17,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 2,13 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.7 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.47 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 0.85 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 12000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 8700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF — Власна частота сепаратора (60 об./хв) | 0,423 Hz |
| BSF — Власна частота бігових доріжок (60 об./хв.) | 5,708 Hz |
| BPFO — Власна частота зовнішнього кільця (60 об./хв) | 5,493 Hz |
| BPFI — Власна частота внутрішнього кільця (60 об./хв.) | 7,507 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15.875 мм |
| Висота | 14.288 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.862 мм |
- Ціна: 1 210 ₴
