
- Немає в наявності
- Код: 44442737
Підшипник 6210SEE (1580210) SNR
1 317 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 6210-SEE (розмір 50x90x20)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний радіальний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 20 мм.
Аналоги: 1580210, 210-NPP-B INA, 6210SEE SNR, CS210-2RS FBJ, CS210LLU NTN, K6210-2RSR FŁT-PBF, UD210 ZVL, 1726210 2RS
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 18 mm |
| d — Діаметр вала | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр зовнішнього кільця | 90 mm |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 35,1 kN |
| C0 — Статична вантажність | 23.2 kN |
| Робоча температура мін. | -20 °C |
| Робоча температура макс. | 100 °C |
| Вага | 0,32 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 317 ₴

