
- В наявності
- Код: 44447213
Підшипник 6312N (50312) CX POLAND
499 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник із канавкою під стопорне кільце 6312 N (розмір 60x130x31)
Виробник: CX
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 130 мм.
Ширина: B = 31 мм.
Аналоги: 50312, 6312 LLU NR NTN, 6312 NR EE SNR, 6312 N ZVL, 6312 N FŁT, 6312 N ZVL, 6312 N FŁT-PBF, 6312 N KINEX, 6312 N ZKL, 50312 GPZ
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 60 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 130 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 31 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 76,4 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 115,8 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,86 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 4,06 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2,1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 125,22 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 3,1 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 3,4 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | P0 Спеціальний |
| Вага | 1,685 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 86,3 kN |
| C0 — Статична вантажність | 52,2 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 2,37 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.2 |
| Nref — Базова частота обертання | 6800 tr/min |
| Nlim — Гранична частота обертання | 8600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
- Ціна: 499 ₴
