
- Немає в наявності
- Код: 44443924
Підшипник 62202EE SNR
460 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 62202EE (розмір 15x35x14)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d=15 мм.
Зовнішній діаметр:D = 35 мм.
Ширина:B = 14 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 180502, 62202-2RSR INA, 62202-A-2RSR FAG, 62202-2RSR ZVL, 62202 2RS ZKL, 62202 EE SNR, 62202 2RS FŁT, 62202 2RS SKF, LADA 2101-17011031
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 15 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 35 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 21,1 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 30,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | C0 |
| Вага | 0,056 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 8,1 kN |
| C0 — Статична вантажність | 3,75 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,17 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.1 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 14000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 460 ₴
