
- В наявності
- Код: 44440723
Підшипник HM804846/10 FERSA
1 778 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник HM804840/HM804810 (розмір 47,625x95,25x30,162)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 47,625 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95,25 мм.
Ширина: B = 30,162 мм.
Аналоги: 4T-HM804840/HM804810 NTN, HM804840/10 FERSA, HM804840/HM804810 FBJ, HM804840/HM804810 KOYO, HM804840/HM804810 NSK, HM804840/HM804810 TIMKEN, HM804840/HM804810 DPI, HM804840/HM804810 FERSA, HM804840/10 CX, A0079815105 MERCEDES-BENZ, HM804840/810 TIMKEN, HM804846/810
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 41,275 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 95,25 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 29,37 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 73,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26,462 mm |
| Вага | 1,08 kg |
| Марка | FERSA |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 120 kN |
| C0 — Статична вантажність | 147 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 17,9 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5300 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF — Власна частота сепаратора (60 об./хв) | 0,433 Hz |
| BSF — Власна частота бігових доріжок (60 об./хв.) | 6,91 Hz |
| BPFO — Власна частота зовнішнього кільця (60 об./хв) | 8,231 Hz |
| BPFI — Власна частота внутрішнього кільця (60 об./хв.) | 10,769 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 47.625 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.25 мм |
- Ціна: 1 778 ₴
