
- Немає в наявності
- Код: 44441435
Підшипник 6910-LLU NTN
798 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6910LLB/5K (розмір 50x72x12)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B = 12 мм.
Аналоги: 6910-LLU, 1000910 2RS, 61910-2RS, 6910 2RS
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Вага | 0,132 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 14,9 kN |
| C0 — Статична вантажність | 11,2 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,765 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 16.3 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 8900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 798 ₴
