
- Немає в наявності
- Код: 44441427
Підшипник 6907-ZZ NTN
350 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6907ZZ/5K (розмір 35x55x10)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D = 55 мм.
Ширина: B = 10 мм.
Аналоги: 1000907 ZZ, 61907-2Z-HLC, 6907 ZZ, 61907 ZZ
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 55 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 10 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Вага | 0,074 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 10,6 kN |
| C0 — Статична вантажність | 6,85 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,495 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 15.8 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 12000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 150 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 350 ₴
