
- Немає в наявності
- Код: 44441424
Підшипник 6905-LLUC3 NTN
260 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6905LLUC3/2AS (розмір 25x42x9)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42 мм.
Ширина: B = 9 мм.
Аналоги: 70-1000905 2RS ГОСТ, HITACHI 2130-3302, NISSAN 23441-J5500, 6905 2RS C3 EZO, 6905 2RS C3 ZKL, 69052RSC3/5K NTN, 61905-2RS C3-HLC FAG, 61905 ZZ CRAFT
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 25 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| Клас радіального проміжку | C3 |
| Вага | 0,042 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 7,8 kN |
| C0 — Статична вантажність | 4,55 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,345 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 15.4 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 9800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
- Ціна: 260 ₴
