
- Немає в наявності
- Код: 44441499
Підшипник 6904-LLUC3 NTN
251 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6904LLUC3/5K (розмір 20x37x9)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 37 мм.
Ширина: B = 9 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: Hitachi 2114-35502, Nissan 23358-M4900, 140226 Cargo, 171008-77730 Yanmar, 0527D Ghibaudi, 2114-75502 Hitachi, 2114-95502 Hitachi, 2130-5509 Hitachi, 6904 2RS C3 Koyo, 6904DDUC3E NSK, 6904DDUCM NSK, 6904LLUC3/5K NTN, 77-1579 Thermoking, 8-94228-448-0 Isuz, 61904 2RSR HLC FAG, 61904 EE SNR
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 37 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 35,7 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 0,95 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 1,7 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,25 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 39,8 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 0,85 mm |
| Клас радіального проміжку | C3 |
| Вага | 0,036 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 7,05 kN |
| C0 — Статична вантажність | 3,7 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,288 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.7 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 12000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 19000 tr/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
- Ціна: 251 ₴
