
- В наявності
- Код: 44449561
Підшипник 4T-42381/42584 NTN
3 864 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-42381/42584 (розмір 96.838х148.43х28.575)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 96.838 мм.
Зовнішній діаметр: D= 148.43 мм.
Ширина: B= 28.575 мм.
Аналоги: 42381/42584 FERSA, 42381/42584 NTN, 42381/42584 CX, 42381/42584 FBJ, 42381/42584 NSK, 42381/42584 TIMKEN, K42381-42584 FAG, 42381-42584 TIMKEN, K-42381/K-42584 SKF, CEX 267 CASE, K20935 CHRYSLER, 9192114 CHRYSLER, 443860 GM, 9413373 GM, 74407R91 IHC
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 96,838 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 148,43 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28,971 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 21,433 mm |
| T — Загальна ширина | 28,575 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 122,4 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 31,575 mm |
| Вага | 1,69 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 153 kN |
| C0 — Статична вантажність | 215 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 24,7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.67 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.22 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3100 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 96.838 мм |
| Висота | 28.575 мм |
| Зовнішній діаметр | 148.43 мм |
- Ціна: 3 864 ₴
