
- Немає в наявності
- Код: 44448213
Підшипник 62/22 2RS ZKL
169 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 62/22 2RS (розмір 22x50x14)
Виробник: ZKL
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 22 мм.
Зовнішній діаметр:D= 50 мм.
Ширина:B = 14 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 22 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 50 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,117 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 14,3 kN |
| C0 — Статична вантажність | 6,8 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,5 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.5 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 9700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
- Ціна: 169 ₴
