
- Немає в наявності
- Код: 22222072
Підшипник 6202 EEC3 (180202) SNR
153 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 6202EEC3 (розмір 15x35x11)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 15 мм.
Зовнішній діаметр:D = 35 мм.
Ширина:B = 11 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 70-180202, BOSCH 1-100-900-000, DELCO 10475023, FORD 3004E7600, HONDA 38751-590-004, JOHN DEERE CH 12549, LUCAS 54160090, RENAULT 7703090001, 6202-2RSH/C3 SKF, 6202-C-2HRS-C3 FAG, 6202 2BRS C3 INA, 6202 2RSR C3 ZVL, 6202 2RS C3 EZO, 6202 2RS C3 PFI, 6202 EE C3, NEW HOLLAND 28042720, CARGO 140084
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 15 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 35 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 11 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 19,7 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 30,9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | P0 Спеціальний |
| Вага | 0,045 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 8,2 kN |
| C0 — Статична вантажність | 3,6 kN |
| Cu — Граничне втомлене навантаження | 0,16 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.7 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 15000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 153 ₴
