
Топ продаж
- Готово до відправки
- Код: 22227277
Підшипник 4T-32207 NTN
733 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-32207 (розміри 35x72x24.25)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B = 24.25 мм.
Аналоги: CHRYSLER MA111370, GM 12337579, HINO 988435105, HONDA 91007PY4003, HYUNDAI 5323211000, ISUZU 8942480830, MAZDA 022127141, MERCEDES-BENZ 250626303101, MITSUBISHI MA111370, RENAULT 7703090093, SAAB 202635, VOLVO 183684, 7507, 32207 FBJ, 32207 KOYO
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19 mm |
| T — Загальна ширина | 24,25 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 53 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 17,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,455 kg |
| Позначення ISO355 | T3DC035 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 80,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 87 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 10,6 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.37 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.88 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.6 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 7400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 24.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 733 ₴
