
- В наявності
- Код: 44449350
Підшипник 4T-JH307749/JH307710 (JH307749/10) NTN
3 303 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 4T-JH307749/JH307710 (розміри 55x110x39)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 110 мм.
Ширина: B = 39 мм.
Аналоги: JH307749E/JH307710E KOYO, JH 307749/307710 XLZ, 4T-JH307749/JH307710 NTN, JH307749/307710 KOYO
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 110 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 39 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 32 mm |
| T — Загальна ширина | 39 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 81 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 27,3 mm |
| Вага | 1,7 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 192 kN |
| C0 — Статична вантажність | 219 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 26,7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.95 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.73 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4600 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
- Ціна: 3 303 ₴
