
- В наявності
- Код: 44441769
Підшипник 4T-28985/28920 (28985/20) NTN
1 642 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-28985/28920 (розміри 60.33x101.6x25.4)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 60.33 мм.
Зовнішній діаметр: D= 101.6 мм.
Ширина: B = 25.4 мм.
Аналоги: IHC 396634R91, ISUZU 9000930810, JOHN DEERE JD8154 (CONE), JOHN DEERE JD8208 (CUP), TIMKEN 28985-28920, 4T-28985/28920
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 60,325 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 101,6 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,4 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,845 mm |
| T — Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 82 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 22,9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 3,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 3,3 mm |
| Вага | 0,811 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 100 kN |
| C0 — Статична вантажність | 134 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 16,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.43 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.78 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.41 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4700 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60.325 мм |
| Висота | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 101.6 мм |
- Ціна: 1 642 ₴


