
- В наявності
- Код: 1906542543
Підшипник 4T-LM11749/LM11710 (LM11749/10) NTN
351 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-LM11749/LM11710 (размер 17.462x39.878x14.605)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 17.462 мм.
Зовнішній діаметр: D= 39.878 мм.
Ширина: B = 14.605 мм.
Аналоги: 7703 ГОСТ, Alfa Romeo 116002108400, Audi 311405645A, BMW 2634104, Chrysler 2072715, Daewoo 0926517101, Daewoo 0926517201, Daihatsu 9036817017, Ford 11527972, GM 054480, Hyundai 5173011000, IHC 675727R91, Isuzu 8942013100, Mazda 853133075, Mercedes-Benz 00
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 17,462 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 39,878 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14,605 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 10,668 mm |
| T — Загальна ширина | 13,843 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 28,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 8,543 mm |
| Вага | 0,084 kg |
| З - Динамічна вантажність | 26,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 24,2 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 2,95 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.29 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.15 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 2.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 13000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 10000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17.462 мм |
| Висота | 13.843 мм |
| Зовнішній діаметр | 39.878 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 4T-LM11749/LM11710 |
- Ціна: 351 ₴
