
- Немає в наявності
- Код: 44441497
Підшипник 6903-LLU NTN
190 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6903JRXLLU/5K (розмір 17x30x7)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d=17 мм.
Зовнішній діаметр:D = 30 мм.
Ширина:B = 7 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 1000903 2RS, 6903-2RS IJK, 6903 2RS EZO, 61903 2RS1 SKF, 61903 2RSR HLC FAG, 61903 EE G15 SNR, 6903 JRX LLB/5K NTN , 6903 LLU/5K NTN
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 17 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 30 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 7 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| Вага | 0,018 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 5,15 kN |
| C0 — Статична вантажність | 2,58 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,202 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.7 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 14000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
- Ціна: 190 ₴
