
- Немає в наявності
Підшипник 60/22 2RS C3 KOYO
390 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 60/22 2RS C3 (розмір 22x44x12)
Виробник: KOYO
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 22 мм.
Зовнішній діаметр:D = 44 мм.
Ширина:B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 60/22LLUC3/2AS NTN, 60/22 2RS C3 GBM, 60/22 DDU C3 NSK, 60/22 LLU C3 NTN, 93306-072Y0-00 YAMAHA, 09262-22033 SUZUKI, 91074-KV3-721 HONDA, 93306-00420 YAMAHA, 93306-07208 YAMAHA, 60/22-2RS C3 KOYO, 60/22-LLUC39-1014
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 22 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 44 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Вага | 0,074 kg |
| Марка | KOYO |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 10,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 5,05 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,395 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 10000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
- Ціна: 390 ₴
