
- В наявності
- Код: 44440669
Підшипник JLM813049/JLM813010 FERSA
2 139 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник JLM813049/JLM813010 (розміри 70*110*26)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 70 мм.
Зовнішній діаметр: D= 110 мм.
Ширина: B= 26 мм
Аналоги: JLM 813049/10, CASE IH 928330C01, JOHN DEERE JD 9137 (CUP), JOHN DEERE JD 9079 (CONE), MASSEY FERGUSON 843033M1, TIMKEN JLM 813049-JLM813010, 4T-JLM813049/JLM813010PK NTN, JLM 813049/10 FERSA, JLM813049/JLM813010 GBM, 7D8349 CATERPILLAR, JLM813049/10 CX, JLM813049
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 70 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 110 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 20,5 mm |
| T — Загальна ширина | 26 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 91,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26,3 mm |
| Вага | 0,88 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 108 kN |
| C0 — Статична вантажність | 150 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 18,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.68 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.23 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4200 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
- Ціна: 2 139 ₴
