
- Немає в наявності
- Код: 44442128
Підшипник 6208N (50208) KYK JAPAN
268 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник із канавкою під стопорне кільце 6208 N (розмір 40x80x18)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
40 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
80 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
18 mm |
Ширина |
| d 1 |
≈ 52.6 mm |
Діаметр плеча |
| D 2 |
≈ 69.8 mm |
Діаметр заглиблення |
| D 3 |
76.81 mm |
Діаметр паза стопорного кільця |
| b |
1.9 mm |
Ширина паза стопорного кільця |
| C |
3.28 mm |
Відстань на зовнішньому кільці між бічною поверхнею та пазом стопорного кільця |
| r 0 |
max. 0.6 mm |
Радіус заокруглення на дні паза стопорного кільця |
| r 1,2 |
min. 1.1 мм |
Розмір фаски |
РОЗМІРИ ПОТРУ
| d a |
min. 47 mm |
Діаметр упору вала |
|---|---|---|
| D a |
max. 73 mm |
Діаметр упору корпусу |
| D b |
min. 88 mm |
Діаметр заглиблення в корпусі для стопорного кільця |
| b a |
min. 2.2 mm |
Ширина заглиблення в корпусі для стопорного кільця |
| C a |
max. 4.98 mm |
Відстань від бічної поверхні зовнішнього кільця до задньої поверхні стопорного кільця |
| r a |
max. 1 мм |
Радіус буртика вала або корпусу |
ДАНІ РОЗЧЕТА
| Базове значення динамічного навантаження | C |
32.5 kN |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | C 0 |
19 kN |
| Граничне стомливе навантаження | P u |
0.8 kN |
| Стандартна швидкість |
18 000 r/min |
|
| Максимально допустима швидкість |
11 000 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | k r |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f 0 |
14 |
| Маса підшипника |
0.36 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 268 ₴

