
- В наявності
Підшипник NP027538/NP510716 TIMKEN
2 445 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник NP 027538/NP510716 розмір (25x52x22)
Виробник: TIMKEN
Тип підшипника: роликовий конічний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 22 мм.
Аналоги: STC3185 LAND ROVER, FTC5000 LAND ROVER, XH12 7M102AA LAND ROVER
| Внутрішній діаметр d, мм | 25 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 52 |
| Ширина B, мм | 22 |
| Ширина зовнішнього кільця С, мм | 18 |
| Загальна ширина підшипника T, мм | 22 |
| Маса, кг | 0.225 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 2 445 ₴
