
- В наявності
- Код: 44447417
Підшипник 36690/36620 (36690/20) MCB Bearings
2 210 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 36690/36620
Виробник: MCB Bearings
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 146.05 мм.
Зовнішній діаметр: D= 193.67 мм.
Ширина: B = 28.575 мм.
Аналоги: 36690/36620 TIMKEN, 4T-36690/36620 NTN, 36690/36620 VBF, EK-36690/EK-36620 SKF, K36690.36620 FAG, 3669036620 COMMON INDUSTRY NO, 6013235 ELWELL-PARKER, 921365 FALK CORP, 9420842 GENERAL MOTORS, 8350524 GENERAL MOTORS, 879080R91 IHC, 327456R91 IHC, 183246 VOLVO, 6V0329/6V0330 CATERPILLAR, 327456R91 INTL HARVESTER CORP. (IHC)
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 146,05 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 193,675 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28,575 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,02 mm |
| T — Загальна ширина | 28,575 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 171 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 33,575 mm |
| Вага | 2,26 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 183 kN |
| C0 — Статична вантажність | 340 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 35,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.37 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.9 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.63 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 2200 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 1600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MCB |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 146.05 мм |
| Висота | 28.575 мм |
| Зовнішній діаметр | 193.67 мм |
- Ціна: 2 210 ₴
