
- В наявності
- Код: 44449331
Підшипник 4T-365/362A NTN
1 031 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-365/362A
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 88.9 мм.
Ширина: B = 20.638 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 88,9 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22,225 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 16,513 mm |
| T — Загальна ширина | 20,638 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 67 mm |
| а - Точка застосунку навантаження на осі | 16,638 mm |
| Вага | 0,534 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 85 kN |
| C0 — Статична вантажність | 90,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.32 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.03 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.88 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5500 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 20.638 мм |
| Зовнішній діаметр | 88.9 мм |
- Ціна: 1 031 ₴
