
- В наявності
- Код: 44447689
Підшипник 4T-34300/34478 NTN
3 200 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 4T-34300/34478
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 76.2 мм.
Зовнішній діаметр: D= 121.44 мм.
Ширина: B= 24.608 мм.
Аналоги: 34300/34478 FERSA, 4T-34300/34478 NTN, 34300/34478 TIMKEN, 37H8417 BRITISH LEYLAND, 3430034478 COMMON INDUSTRY NO, 658629 EATON, 397737R91 IHC, 397739R91 IHC, X598501 IHC, 501145 LEE NORSE, ZT3001 NATIONAL SUPPLY, 155766A WHITE MOTORS, BS5018C WHITE
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 76,2 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 121,442 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23,012 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17,462 mm |
| T — Загальна ширина | 24,608 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 98,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 25,808 mm |
| Вага | 0,978 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 101 kN |
| C0 — Статична вантажність | 127 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 15,5 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.45 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.73 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.33 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 3800 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 2900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 76.2 мм |
| Висота | 24.608 мм |
| Зовнішній діаметр | 121.44 мм |
- Ціна: 3 200 ₴
