
- В наявності
- Код: 44440354
Підшипник 33885/33822 FERSA
2 985 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 33885/33822
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 44,45 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95,25 мм.
Ширина: B = 27,783 мм.
Аналоги: FAG K33885/K33822, INA 722056910, KOYO 33885/22, MAN 81.93420-6001, MERCEDES-BENZ 0009803402, MERCEDES-BENZ 0019809602, TIMKEN 33885-33822, VOLVO 3121635
РОЗМІРИ
| Марка | FERSA |
| d — Внутрішній діаметр | 44,45 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 95,25 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 28,575 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 22,225 mm |
| T — Загальна ширина | 27,783 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 19,8 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,8 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 0,8 mm |
| Вага | 0,97 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 119 kN |
| C0 — Статична вантажність | 139 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.33 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.82 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5200 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3900 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 44.45 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.25 мм |
| Висота | 27.783 мм |
- Ціна: 2 985 ₴
