
- В наявності
Підшипник 33275/33462 ZKL
1 597 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 33275/33462 розмір 69.85х117.47х30.162
Виробник: ZKL
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 69.85 мм.
Зовнішній діаметр: D= 117.47 мм.
Ширина: B= 30.162 мм.
Аналоги: 33275/33462 FERSA, 4T-33275/33462 NTN, 13H210 BRITISH LEYLAND, 5049445 CHRYSLER, D28808 CHRYSLER, 223245 CLARK, SK4911 CLARK, 3327533462 COMMON INDUSTRY NO, 320805 EATON, 70699106 FIAT-ALLIS, D37115 GALION GRADERS, 9415116 GENERAL MOTORS, 170520R91
РОЗМІРИ
| Марка | ZKL |
| d — Внутрішній діаметр | 69,85 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 117,475 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 30,162 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 94,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 27,562 mm |
| Вага | 1,28 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 129 kN |
| C0 — Статична вантажність | 175 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 21,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.44 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.76 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.38 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 69.85 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Зовнішній діаметр | 117.47 мм |
- Ціна: 1 597 ₴

