
- Немає в наявності
Високотемпературний підшипник 6208 BHTS ZZ 280 °C BECO
1 097 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високотемпературний підшипник 6208 BHTS ZZ 280 (розмір 40x80x18)
Виробник: BECO
Макс. робоча температура: 280 °C
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 40 мм.
Зовнішній діаметр:D= 80 мм.
Ширина:B = 18 мм.
Ущільнювач підшипника: металл, двусторонний
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 40 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 18 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 50,4 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 69,4 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| Вага | 0,37 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 31,1 kN |
| C0 — Статична вантажність | 18,1 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,82 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14 |
| Nref — Базова частота обертання | 9300 tr/min |
| Nlim — Гранична частота обертання | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 280 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beco |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 1 097 ₴
