
Топ продаж
- В наявності
- Код: 22220747
Підшипник 4T-32307 NTN
1 314 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-32307 (розмір 35x80x32,75)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 32,75 мм.
Аналоги: GM 94020015, HINO 988435111, HONDA 1098120010, ISUZU 1098120010, KOYO TR0708-1, MAZDA 060427141, MERCEDES-BENZ 0009819605, NISSAN 090220010P, TOYOTA 9036635021
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 31 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 25 mm |
| T — Загальна ширина | 32,75 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 25 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,804 kg |
| Позначення ISO355 | T2FE035 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 103 kN |
| C0 — Статична вантажність | 117 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 14,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.55 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.6 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 32.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 32307 |
- Ціна: 1 314 ₴
