
- В наявності
- Код: 44440727
Підшипник 32012 JR/1B KOYO
1 900 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32012 JR/1B (розміри 60x95x26.5)
Виробник: KOYO
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95 мм.
Ширина: Т= 26.5 мм
Аналоги: 32012J/1B-N KOYO, 90366-60002 TOYOTA, 02C409123B VOLKSWAGEN, 0BA409321A VOLKSWAGEN, A0179811105 MERCEDES-BENZ, 68019036AA DODGE
РОЗМІРИ
| Марка | KOYO |
| d — Внутрішній діаметр | 60 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 95 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 21 mm |
| T — Загальна ширина | 26.5 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | Toyota 9036660002 |
- Ціна: 1 900 ₴
